Pārlekt uz galveno saturu

Iespēja pieteikties COVID 19 vakcinācijai NRC “Vaivari”

Informējam, ka NRC "Vaivari" ir izveidots vakcinācijas kabinets, kur tiek veikta vakcinācija pret COVID-19, atbilstoši VM vakcinācijas plānam. Ir uzsākta 12-15 gadus vecu pusaudžu vakcinācija.

Lai nodrošinātu  maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un vakcinācijas ātrumu, lūdzam pieteikties vakcinācijai vietnē “Manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989. kā vietu vakcinācijas saņemšanai norādot Nacionālais Rehabilitācijas centrs “Vaivari”.

Ģimenes ārstus, kas paši savās praksēs neveiks vakcināciju, aicinām noslēgt līgumu ar NRC Vaivari par savu pacientu vakcināciju. Lūdzam sazināties ar NRC Vaivari rakstot uz info@nrc.lv.

Vakcinācija tiks organizēta atbilstoši vakcīnu piegādei.

Ierodoties uz vakcināciju jāņem līdz:

  • ID karte vai pase,
  • potēšanās pase.

Lūdzam ierodoties uz vakcināciju vilkt ērtu apģērbu, lai varētu viegli atbrīvot plecu.

Svarīgi!

Lai mēs varētu efektīvi plānot darbus un nodrošināt, ka vakcinācija notiek raiti, aicinām visus, kas ir saņēmuši uzaicinājumu vakcinēties kādā citā vakcinācijas kabinetā, bet vienlaikus gaida rindā pie mums, atsūtīt atteikumu uz vakcinacija@nrc.lv, vai īsziņu uz tālruni 29147042

Informācija par Covid-19 vakcinācijas apliecinājumu!

Ja pacients ir veicis vakcināciju NRC Vaivari, Covid-19 vakcinācijas apliecinājumu iedzīvotājs var saņemt, vēršoties vakcinācijas kabinetā. Lai saņemtu apliecinājumu ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.
Atgādinām, ka Latvijas teritorijā, kā vakcinācijas apliecinājums ir derīga potēšanas pase vai izdruka no e-veselības par vakcināciju.