Skip to main content

Iespēja pieteikties COVID 19 vakcinācijai NRC “Vaivari”

Informējam, ka NRC "Vaivari" darbu turpina vakcinācijas kabinets, kur tiek veikta vakcinācija pret COVID-19, atbilstoši VM vakcinācijas plānam.

Lai nodrošinātu  maksimāli efektīvu vakcinācijas procesu un vakcinācijas ātrumu, lūdzam pieteikties vakcinācijai vietnē “Manavakcina.lv” vai pa tālruni 8989. kā vietu vakcinācijas saņemšanai norādot Nacionālais Rehabilitācijas centrs “Vaivari”.

Vakcinācija tiks organizēta atbilstoši vakcīnu piegādei.

Ierodoties uz vakcināciju jāņem līdz:

  • ID karte vai pase.

Lūdzam ierodoties uz vakcināciju vilkt ērtu apģērbu, lai varētu viegli atbrīvot plecu.

Svarīgi!

Lai mēs varētu efektīvi plānot darbus un nodrošināt, ka vakcinācija notiek raiti, aicinām visus, kas ir saņēmuši uzaicinājumu vakcinēties kādā citā vakcinācijas kabinetā, bet vienlaikus gaida rindā pie mums, atsūtīt atteikumu uz vakcinacija@nrc.lv, vai īsziņu uz tālruni 29147042

Informācija par Covid-19 vakcinācijas apliecinājumu!

Ja pacients ir veicis vakcināciju NRC Vaivari, Covid-19 vakcinācijas sadarbspējīgu sertifikātu var izdrukāt covid19sertifikats.lv . Iedzīvotāji, kuriem nav iespējas izdrukāt sertifikātu, to var saņemt vēršoties Pašvaldības klientu apkalpošanas centros. Atgādinām, ka ES teritorijā, kā vakcinācijas apliecinājums ir derīgs sadarbspējīgais sertifikāts.