Pārlekt uz galveno saturu

Māsu palīgs - dienas darbs

Galvenie pienākumi Galvenās prasības
  1. Nodrošināt un veicināt augstas kvalitātes pacientu aprūpi nodrošinot pacienta pamatvajadzības, higiēnas procedūras atbilstoši noteiktajam pacientu aprūpes līmenim, profesionālajām zināšanām, prasmēm un ētikas normām.
  2. Asistēt medicīnas māsai pacienta novērtēšanā, aprūpes problēmu noteikšanā un pacientiem drošas vides uzturēšanā.
  3. Veikt medicīnas māsas nozīmētās darbības saistībā ar pacienta iestāšanos un izrakstīšanos no stacionāra.
  4. Savlaicīgi un kvalitatīvi aizpildīt medicīnisko dokumentāciju saskaņā ar pastāvošiem normatīviem aktiem un iekšējiem rīkojumiem.
  5. Kvalitatīvi, droši un pareizi lietot nodaļas inventāru, medicīnas aparatūru un tās bojājumu gadījumā nekavējoties ziņot virsmāsai.
  1. Vēlama māsu palīga izglītība un  Ārstniecības atbalsta personas reģistrs.
  2. Pamatzināšanas informācijas tehnoloģiju izmantošanā un dokumentu sagatavošanā.
  3. Prasme strādāt komandā.
  4. Atbilstība Valsts valodas likuma prasībām.
Iesniegšanas termiņš 24.11.2023
Kontaktpersona Guna Ņehoroškova, tālrunis 29120703
Darba līguma veids Uz nenoteiktu laiku
Darba laiks Pilna darba diena
Darba vietas adrese Asaru prospekts 61, Jūrmala
Atalgojums No 895,00 līdz 920,00 EUR par slodzi pirms nodokļu nomaksas
CV nosūtīšanas adrese personals@nrc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” informē, ka Jūsu pieteikumā norādītie personas dati, saskaņā ar Darba likuma 32. pantu tiks izmantoti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi un tiks iznīcināti trīs mēnešu laikā pēc darba tiesisko attiecību nodibināšanas ar izvēlēto pretendentu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļūt, labot vai dzēst savus personas datus visu personas datu apstrādes laiku. Datu apstrādes pārkāpuma gadījumā Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Iepriekšminēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Asaru prospekts 61, Jūrmala, LV 2008, Dokumentu pārvaldības nodaļas vadītāja Ilze Markoviča 67766142, ilze.markovica@nrc.lv.