Pārlekt uz galveno saturu
Anda Nulle
Valdes priekšsēdētāja
Kontaktiem
Tālrunis: 66951122
E-pasts: anda.nulle@nrc.lv

NRC “Vaivari” valdes priekšsēdētāja no 2011. gada. Sertificēta fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste, sertificēta ģimenes ārste. Medicīnas studijas Tartu Universitātē. Ar zelta medaļu pabeigusi Smiltenes vidusskolu. Mācību un studiju laikā Latvijas un Igaunijas izlasē velosportā. Uzreiz pēc studijām strādājusi kā sporta ārste un praktizējusies neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā Rīgā.

Pievēršoties rehabilitācijas medicīnai, specializējas pacientu ar muguras smadzeņu bojājumu rehabilitācijai un no 1998. -2011. gadam vada spinālo pacientu rehabilitācijas nodaļu. 2011. gadā iegūst Eiropas Medicīnas speciālistu apvienības fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijas sertifikātu un 2013. gadā saņem Eiropas Medicīnas speciālistu apvienības fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijas akreditāciju Spinālo pacientu subakūto rehabilitācijas programmai. Kopš 2014. gada ir Latvijas ārstu Rehabilitologu asociācijas prezidente un Nacionālā delegātes Eiropas Medicīnas speciālistu apvienības fizikālās un rehabilitācijas medicīnas sekcijā un Eiropas Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas biedrībā. Uzstājusies ar lekcijām Eiropas Fizikālās un rehabilitācijas biedrības kongresā 2016. gadā Lisabonā un 2018. gadā Viļņā, kā arī Baltijas sporta medicīnas kongresā 2018. gadā Rīgā.

Kopš 1996. gada Starptautiskās Muguras smadzeņu bojājumu biedrības biedre. Baltijas Muguras smadzeņu biedrības kongresu iniciatore un kongresu prezidente 2006. un 2011. gadā.

Papildinājusi zināšanas Stokholmas Ekonomikas skolas studiju kursā par efektīvu veselības aizsardzības resursu vadību 2017.gadā.

Stažējusies:

  • Kopenhāgenas Universitātes slimnīcā, Dānijā;
  • Stoke Mandevillas slimnīcā, Lielbritānijā;
  • Vaterberijas slimnīcā un Šepardas rehabilitācijas centrā, ASV;
  • Orupes rehabilitācijas centrā, Zviedrijā.