Pārlekt uz galveno saturu

Klientu apkalpošanas speciālists Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centrā (Ventspils iela 53, Rīga) - 1 amata vieta uz nenoteiktu laiku

Galvenie pienākumi Galvenās prasības
  1. Informēt klientus par iespējām saņemt valsts apmaksātus tehniskos palīglīdzekļus, par piedāvātajiem pakalpojumiem, darba laiku, cenām utml.
  2. Nodrošināt sadarbību ar pakalpojumu sniedzējiem tehnisko palīglīdzekļu saņemšanai.
  3. Apstrādāt informāciju un datus e-veselībā, lietvedības sistēmā Namejs un Vaivaru  Tehnisko palīglīdzekļu centra datu bāzē, sagatavot atskaites.

 

  1. Vidējā izglītība.
  2. Labas komunikācijas un lietišķās saskarsmes prasmes.
  3. Ļoti labas prasmes darbā ar datoru.
  4. Vēlama apliecība par profesionālās pilnveides izglītības apguvi "Pacientu datu aizsardzība" un reģistrācija Ārstniecības atbalsta personu reģistrā.
Iesniegšanas termiņš 07.09.2023
Kontaktpersona Madara Vītola, tālrunis 67860768
Darba līguma veids Uz nenoteiktu laiku
Darba laiks Pilna darba diena
Darba vietas adrese Ventspils iela 53, Rīga
Atalgojums 1050 EUR
CV nosūtīšanas adrese personals@nrc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” informē, ka Jūsu pieteikumā norādītie personas dati, saskaņā ar Darba likuma 32. pantu tiks izmantoti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi un tiks iznīcināti trīs mēnešu laikā pēc darba tiesisko attiecību nodibināšanas ar izvēlēto pretendentu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļūt, labot vai dzēst savus personas datus visu personas datu apstrādes laiku. Datu apstrādes pārkāpuma gadījumā Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Iepriekšminēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Asaru prospekts 61, Jūrmala, LV 2008, Dokumentu pārvaldības nodaļas vadītāja Ilze Markoviča 67766142, ilze.markovica@nrc.lv.