Pārlekt uz galveno saturu

Ortopēdijas tehniķis/-e Vaivaru Ortozēšanas un protezēšanas centrā

Galvenie pienākumi Galvenās prasības
  • Piedalīties tehnisko palīglīdzekļu izgatavošanā – darbs saistīts ar tehniskiem palīgdarbiem tehnisko palīglīdzekļu izgatavošanas procesā - dažādu materiālu slīpēšana, špaktelēšana, ģipša atlējumu apstrāde.
  • Veikt ražošanas iekārtu un aprīkojuma apkopi.
  • Piedalīties noliktavas pārvaldībā.
  • Darbs ar termoplastiem un kompozītmateriāliem (apmācība uz vietas).
  • Vidējā izglītība.
  • Pieredze darbā ar būvniecības metodēm.
Iesniegšanas termiņš 07.10.2023
Kontaktpersona Ēriks Švēde, tālrunis 29169320
Darba līguma veids Uz nenoteiktu laiku
Darba laiks Pilna darba diena
Darba vietas adrese Vēsmas iela 13, Jūrmala (Sloka)
Atalgojums 1480 EUR bruto
CV nosūtīšanas adrese personals@nrc.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba interviju!

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību vakantajam amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” informē, ka Jūsu pieteikumā norādītie personas dati, saskaņā ar Darba likuma 32. pantu tiks izmantoti, lai nodrošinātu pretendentu atlasi un tiks iznīcināti trīs mēnešu laikā pēc darba tiesisko attiecību nodibināšanas ar izvēlēto pretendentu. Jums ir tiesības pieprasīt piekļūt, labot vai dzēst savus personas datus visu personas datu apstrādes laiku. Datu apstrādes pārkāpuma gadījumā Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Iepriekšminēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari””, Asaru prospekts 61, Jūrmala, LV 2008, Dokumentu pārvaldības nodaļas vadītāja Ilze Markoviča 67766142, ilze.markovica@nrc.lv.