Pārlekt uz galveno saturu
4. jūnijs - Pasaules palīgtehnoloģiju diena

Šogad  4.jūnijā pirmo reizi tiek atzīmēta Pasaules palīgtehnoloģiju diena (World Day for Assistive Technology), kuras mērķis ir plašāk runāt par palīgtehnoloģiju un tajā skaitā palīgierīču nozīmi cilvēku dzīvēs.

Lai saprastu tehnisko palīglīdzekļu nozīmi cilvēku dzīvēs, uz sarunu aicinājām Vitu Deičmani, kas ir Vaivaru Tehnisko palīglīdzekļu centra vadītājas vietniece.

Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” pagaidu valdē iecelta Zoja Osipova
Trešdien, 22.maijā, norisinājās valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” (NRC “Vaivari”) dalībnieku sapulce, kuras laikā valdes locekles amatā sākot ar 22.maiju tika iecelta Zoja Osipova.
Seminārs "Reitterapijas pielietojums un terapeitiskais efekts"
Semināra dalībniekiem tiks dota iespēja izmēģināt reitterapiju kā rehabilitācijas intervenci, atrodoties pašam reitterapijas zirga mugurā.
Izveidots tīmekļa resurss vēža pacientiem un viņu tuviniekiem

Izveidots tīmekļa resurss vēža pacientiem un viņu tuviniekiem – “Pacientu akadēmija”, kurā apkopots svarīgākais par un ap vēža diagnozi.

Veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Vaivaros sākusi darboties jaunā rentgena iekārta
Jau no šodienas, 29. aprīļa, NRC “Vaivari” sāks darboties jaunās paaudzes rentgena iekārta, kura nodrošina pilna spektra izmeklējumus ar samazinātu starojumu un lielisku attēlu kvalitāti.
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā prezidents tikās ar NRC “Vaivari” darbiniekiem un valdi, kā arī ar karavīriem un medicīnas darbinieku delegāciju no Ukrainas.
Pieredzes apmaiņā Vaivaros ieradusies medicīnas darbinieku delegācija no Ukrainas
NRC “Vaivari” ieradās medicīnas speciālisti no Ukrainas, lai pieredzes apmaiņas programmā iepazītos ar NRC “Vaivari” darbu. Ar Ukrainas mediķu delegāciju savas vizītes NRC “Vaivari” laikā tiksies Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs.
Subscribe to