Pārlekt uz galveno saturu
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs

17. aprīlī NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā prezidents tikās ar NRC “Vaivari” darbiniekiem un valdi, kā arī ar karavīriem un medicīnas darbinieku delegāciju no Ukrainas.

Foto: Valsts prezidenta kancelejas foto

 

Prezidents tiekas ar darbiniekiem

Pieredzes apmaiņā Vaivaros ieradusies medicīnas darbinieku delegācija no Ukrainas
Šonedēļ Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” ieradās 21 medicīnas speciālists no Ukrainas, lai pieredzes apmaiņas programmā iepazītos ar NRC “Vaivari” darbu un smeltos pieredzi rehabilitācijas medicīnā un gūtās zināšanas varētu pielietot, lai palīdzētu karā ievainotajiem karavīriem un civiliedzīvotājiem Ukrainā. Ar Ukrainas mediķu delegāciju savas vizītes NRC “Vaivari” laikā tiksies Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, lai iepazītos ar Latvijas un Ukrainas rehabilitācijas speciālistu sadarbību.
Ortozes – to veidi, lietošanas indikācijas un izrakstīšana – praktiski padomi rehabilitācijas speciālistam
Par dalību seminārā tiks piešķirti 3 tālākizglītības punkti (TIP), kas izmantojami ārstniecības personu resertifikācijai. Semināra programma un TIP tiks saskaņoti ar LĀPPOS.
Veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Informācija baseina apmeklētājiem
Informējam, ka no 22.04. līdz 24.04. NRC Vaivari baseinā būs sanitārās dienas, baseins būs slēgts.
Pieredzes apmaiņā Vaivaros ierodas medicīnas darbinieku delegācija no Ukrainas
Šonedēļ Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” ierodas 20 medicīnas speciālisti no Ukrainas, lai pieredzes apmaiņas programmā par rehabilitācijas īstenošanu pacientiem pēc apakšējo ekstremitāšu amputācijas Ukrainas slimnīcās, iepazītos ar NRC “Vaivari” darbu un smeltos pieredzi rehabilitācijas medicīnā.
Subscribe to