Skip to main content

Zemūdens masāža

Informējam, ka zemūdens masāža uz nenoteiktu laiku nav pieejama.

Zemūdens masāža ir viena no ūdens dziedniecības metodēm, kuras iedarbību veido vienlaikus notekoša ūdens un masāžas iedarbība. Cilvēka atrašanās siltā ūdenī veicina muskulatūras atslābināšanos un sāpju samazināšanos. Ūdens strūkla dod iespēju iedarboties uz dziļāk esošajiem audiem.

Zemūdens masāža notiek ūdenī 35 - 38 grādu temperatūrā, ūdens strūkla tiek virzīta uz dažādām ķermeņa daļām. Ūdens temperatūra, masāža un spiediens kompleksi nodrošina asinsvadu paplašināšanos, uzlabo audu barošanos, regulē vielmaiņas procesus, nomierina nervu sistēmu, uzlabo miegu un tā kvalitāti, samazina sāpes (mugurkaula slimības, locītavu artrožu, kā arī traumu seku radītās sāpes), samazina svaru, celulītu, nodrošina nomierinošu vai tonizējošu ārstniecības efektu. Zemūdens masāžas ietekme organismā ir ļoti daudzpusīga

Procedūras ilgums 20 – 30 minūtes. Pielieto balsta – kustību aparātu slimību un traumu gadījumā, nervu sistēmas, neirīta, radikulīta, smadzeņu asinsrites traucējumu gadījumā, vielmaiņas traucējumu, aptaukošanās gadījumā, sirds asinsvadu saslimšanas gadījumā, sporta slodžu izraisītu muskuļu sāpju gadījumā, kosmētiskā nolūkā, celulīta ārstēšanā.

Efekts.
Zemūdens masāžas procedūrai piemīt pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, trofiku veicinošs, uzsūcošs, sedatīvs, uzbudinošs efekts u.c.

Nav ieteicams, ja Jums ir akūts iekaisuma process, infekcijas slimības, drudzis, asiņošana, tendence uz atkārtotu asiņošanu, aktīva tuberkuloze, ļaundabīgas asins saslimšanas, smagas saslimšanas dekompensācijas stāvoklī, ļaundabīgi audzēji vai labdabīgi audzēji ar tendenci palielināties, grūtniecība pēc piektā mēneša, stipras sāpes, ādas slimības (mitrā ekzēma u.c).