Pārlekt uz galveno saturu

Ambulatorie pakalpojumi Jūrmalā

Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari” Jūrmalā ir vadošais rehabilitācijas pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Centrs lepojas ar modernām iekārtām un plašu pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu visaptverošu aprūpi un atbalstu mūsu pacientiem. Ambulatori sniedzam valsts apmaksātus un maksas pakalpojumus, nodrošinot elastīgu un pieejamu veselības aprūpi mūsu klientiem. 

Mūsu profesionālā komanda sastāv no augsti kvalificētiem speciālistiem, tostarp fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, logopēdiem, psihologiem un uztura speciālista, kuri ir apņēmušies nodrošināt vislabāko aprūpi un atbalstu mūsu pacientiem. Mēs piedāvājam arī ārstu konsultācijas dažādās specialitātēs, ir iespējams saņemt fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsta, neirologa, kardiologa, ķirurga, ginekologa un oftalmologa konsultācijas.

Mūsu centrs Jūrmalā ir aprīkots ar modernu hidroterapijas kompleksu, kas piedāvā zemūdens masāžu, Šarko dušu, pērļu vannu un minerālūdens baseinu, piedāvājot unikālas un efektīvas ārstēšanas metodes. Mūsu dienas stacionārā pacientiem tiek piedāvātas individuāli pielāgotas rehabilitācijas programmas, kas ietver fizioterapijas un ergoterapijas nodarbības, kā arī citas specializētas procedūras. Saviem pacientiem piedāvājam arī jaunākās robottehnoloģijas gaitas treniņiem, kas ir īpaši piemērotas pacientiem ar neiroloģiskiem traucējumiem.

Mēs esam apņēmušies nodrošināt augstāko pakalpojumu kvalitāti un klientu apmierinātību, piedāvājot personalizētu pieeju katram pacientam. Mūsu mērķis ir veicināt pacientu labklājību un atjaunot viņu dzīves kvalitāti, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas un pieredzējušu speciālistu zināšanas. Lai iegūtu vairāk informāciju vai veiktu pierakstu uz konsultāciju, lūgums sazinieties ar mums pa tālruni 29379477 darba dienās no plkst. 9.00 līdz  16.00.

 

KONTAKTI