Pārlekt uz galveno saturu

Vaivaru Ambulatorā rehabilitācijas klīnika Rīgā

Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” Rīgas filiāle veidota ar mērķi nodrošināt ērtu un kvalitatīvu ambulatoro rehabilitācijas pakalpojumu saņemšanu Rīgas un tās apkārtnes iedzīvotājiem, lai atgrieztu pacienta funkcionālās spējas, atjaunojot neatkarību ikdienas aktivitātēs, darbaspējas un būtiski uzlabojot dzīves kvalitāti. Klīnikas speciālisti turpmāk savus klientus gaidīs jaunajās, saulainajās telpās - Rīgā, Vienības gatvē 49A.

Klīnika nodrošina dažādus ambulatorās rehabilitācijas pakalpojumus:

  • jebkurai personai kurai nepieciešama rehabilitācijas speciālista konsultācija vai nodarbības ar terapeitu, 
  • personām, kas jau ir saņēmušas NRC “Vaivari” stacionāro rehabilitāciju un ir nepieciešams turpināt rehabilitāciju ambulatori.

Rehabilitācijas klīnikas speciālisti, fizikālas medicīnas un rehabilitācijas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēdi un citi, katram pacientam piedāvā multidisciplināro individuālu ārstēšanas plānu, saskaņojot to ar citu speciālistu izvēlēto un rekomendēto terapiju. 

Rehabilitācijas procesa pilnveidošanai un dažādošanai var tikt izmantotas jaunākas tehnoloģijas:

  • Pasīva ceļa locītavas izstrādes mašīna.
  • virtuālās realitātes sistēma MiraRehab  līdzsvara, locītavu kustību apjoma un muskuļu spēka uzlabošanai,
  • uz sensoriem balstītu sistēmu PABLO un TIMO posturālās kontroles, līdzsvara, augšējo ekstremitāšu locītavu kustību apjoma, muskuļu spēka un satvērienu novērtēšanai un uzlabošanai.