Pārlekt uz galveno saturu
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs

17. aprīlī NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā prezidents tikās ar NRC “Vaivari” darbiniekiem un valdi, kā arī ar karavīriem un medicīnas darbinieku delegāciju no Ukrainas.

Foto: Valsts prezidenta kancelejas foto

 

Prezidents tiekas ar darbiniekiem

Pieredzes apmaiņā Vaivaros ieradusies medicīnas darbinieku delegācija no Ukrainas
Šonedēļ Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” ieradās 21 medicīnas speciālists no Ukrainas, lai pieredzes apmaiņas programmā iepazītos ar NRC “Vaivari” darbu un smeltos pieredzi rehabilitācijas medicīnā un gūtās zināšanas varētu pielietot, lai palīdzētu karā ievainotajiem karavīriem un civiliedzīvotājiem Ukrainā. Ar Ukrainas mediķu delegāciju savas vizītes NRC “Vaivari” laikā tiksies Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, lai iepazītos ar Latvijas un Ukrainas rehabilitācijas speciālistu sadarbību.
Ortozes – to veidi, lietošanas indikācijas un izrakstīšana – praktiski padomi rehabilitācijas speciālistam
Par dalību seminārā tiks piešķirti 3 tālākizglītības punkti (TIP), kas izmantojami ārstniecības personu resertifikācijai. Semināra programma un TIP tiks saskaņoti ar LĀPPOS.
Veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Informācija baseina apmeklētājiem
Informējam, ka no 22.04. līdz 24.04. NRC Vaivari baseinā būs sanitārās dienas, baseins būs slēgts.
Pieredzes apmaiņā Vaivaros ierodas medicīnas darbinieku delegācija no Ukrainas
Šonedēļ Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” ierodas 20 medicīnas speciālisti no Ukrainas, lai pieredzes apmaiņas programmā par rehabilitācijas īstenošanu pacientiem pēc apakšējo ekstremitāšu amputācijas Ukrainas slimnīcās, iepazītos ar NRC “Vaivari” darbu un smeltos pieredzi rehabilitācijas medicīnā.
Ierobežoti apmeklējumi pie pacientiem
Pagājušās nedēļas gripas, Covid-19 un citu akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa rezultātos saslimstība ar gripu turpināja pieaugt un sasniegusi epidēmijas sliekšņa līmeni, tādēļ no 2024. gada 12. janvāra ir izsludināta gripas epidēmija.
Klātienes seminārs "Dažādas etioloģijas ādas bojājumu aprūpe"

Norises laiks: 2024. gada 27. martā sākums plkst. 14.30.
Norises vieta: NRC "Vaivari", Apaļā zāle, Asaru prospekts 61, Jūrmala.
Mērķauditorija: māsas, māsu palīgi un citi veselības aprūpes speciālisti.

Dalība:

Apmeklē pilates Vaivaros

Aicinām apmeklēt pilašu nodarbības sertificēta fizioterapeita pavadībā.

Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās divos laikos – no plkst. 17.00 līdz 18.00 un no plkst. 18.00 līdz 19.00.

Vienas nodarbības cena ir 10 eiro. Iegādei ir pieejams arī desmit apmeklējuma reižu abonements, kura cena ir 90 eiro. Iegādātais abonements jāizmanto četru mēnešu laikā.

Vietu skaits grupā ir ierobežots.

NRC “Vaivari” uzsāk ambulatoro pakalpojumu ēkas būvniecību
Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari” ir uzsācis jaunās ambulatoro pakalpojumu ēkas būvniecību, kas palielinās centra iespējas un piedāvās plašāku rehabilitācijas pakalpojumu klāstu personām ar funkcionēšanas traucējumiem. Jauno ēku plānots pabeigt un nodot ekspluatācijā jau šī gada beigās.
Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari" turpinās sniegt palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem
24. februārī aprit divi gadi kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā. Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari” jau kopš 2014. gada palīdz Ukrainas iedzīvotājiem un turpinās sniegt palīdzību līdz Ukrainas pilnīgai uzvarai. 
Ukraiņu karavīrus NRC "Vaivari" apciemo Lielbritānijas vēstnieks Latvijā un Lielbritānijas aizsardzības atašejs Latvijā
Mēs patiesi bijām priecīgi uzņemt ciemos Lielbritānijas vēstnieku Latvijā Polu Bramelu (Paul Brummell) un Lielbritānijas aizsardzības atašeju Latvijā komandleitnantu Marku Peidžu (Lt Cdr Mark Page RN), kuru vizītes mērķis bija tikties ar ukraiņu karavīriem, kas atrodas rehabilitācijā NRC “Vaivari”.
No marta būs pieejamas urologa konsultācijas
Sākot ar 4. martu NRC “Vaivari” pacientus ambulatori sāks pieņemt uroloģe Ērika Bitiņa - Barlote. Ārste veiks arī urodinamiskos izmeklējumus. Konsultācija un izmeklējumi ir maksas pakalpojumi saskaņā ar NRC "Vaivari" cenrādi.
No 14. februāra uz laiku rentgena kabinets nepieņems pacientus
Saistībā ar jaunas rentgena iekārtas uzstādīšanas darbiem, no 14. februāra uz laiku pārtraucam pacientu pieņemšanu uz rentgena izmeklējumiem. Jaunās rentgena iekārtas darbs sāksies aprīļa sākumā.
No šī gada 1.janvāra ir spēkā jauna "Atzinums tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai" veidlapa
No 1. janvāra tiek nodrošināta iespēja atzinumu tehniskā palīglīdzekļa saņemšanai sagatavot elektroniski E-veselības sistēmā.
Bezmaksas iebraukšana Jūrmalā NRC "Vaivari" pacientiem
No 2024. gada 1. februāra par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību. 
Seminārs "Urodinamiski izmeklējumi pacientiem ar neirogēnām un ne-neirogēnām apakšējo urīnceļu disfunkcijām"
2024. gada 13. februārī NRC “Vaivari” organizē klātienes semināru: "Urodinamiski izmeklējumi pacientiem ar neirogēnām un ne-neirogēnām apakšējo urīnceļu disfunkcijām”