Pārlekt uz galveno saturu

Ergoterapijas nodarbība, izmantojot Armeo Senso robottehnoloģiju

Armeo-Senso Armeo®Senso ir uz sensoriem balstīta rokas rehabilitācijas sistēma, kas pacientiem piedāvā terapiju modernā, virtuālā vidē.

Armeo®Senso pacientiem nodrošina augstas intensitātes terapiju ķermeņa augšējām ekstremitātēm. Tas ir turpinājums terapijai ar Armeo®Spring, kad pacients jau ir aktīvs, bet joprojām nepieciešama rokas rehabilitācija. Ar šo ierīci pacientam tiek nodrošināts intensīvs, aktīvs un motivējošs treniņš, ar iespēju sekot līdzi rezultātiem un progresam.

Terapija ar Armeo®Senso ietver patstāvīgus, aktīvus un atkārtotus vingrinājumus ar augstu pacienta iesaistīšanās un motivācijas pakāpi. Piemērots pacientiem ar mērenu rokas funkciju traucējumu pakāpi, kad roka jau funkcionē, bet tai joprojām ir nepieciešams atbalsts un treniņš. Tas ir vienkāršs un universāli pielietojams: ierīce ir viegli pielāgojama katram pacientam individuāli. Piemērota gan bērniem, gan pieaugušajiem. Armeo®Senso vadība ir absolūti droša. Kompakta un ērta sistēma: mobila, portatīva ierīce ar intuitīvu lietotajā profilu un darba vidi. Plaukstas modulis ar satvēriena funkciju ļauj pacientam vadīt programmu, vienlaikus attīstot satvēriena funkcijas.

Piemērots dažāda tipa neiroloģiskiem pacientiem tai skaitā pacientiem pēc insulta, ar Parkinsona slimību, multiplo sklerozi, pēc muguras vai galvas smadzeņu traumām, geriatriskajiem pacientiem un bērniem, pacientiem pēc traumām vai ar Balsta-kustību aparāta traucējumiem.