Pārlekt uz galveno saturu

NRC “Vaivari” 30 gadu dzimšanas dienas svinību kulminācija beigusies

NRC “Vaivari” 30 gadu dzimšanas dienas svinību kulminācija beigusies, dāvanas izpakotas un ziedi vīst. Paldies par apsveikumu un labajiem vēlējumiem. Svinīgajā konferencē jauko apsveikumu gūzmā izskanēja ļoti vērtīgas atziņas par rehabilitācijas nozares attīstību.

Prieks, ka izdevies izveidot NRC  “Vaivari” gan kā kompetences un izcilības centru rehabilitācijā ar plašāko multidisciplināro rehabilitācijas nozares speciālistu komandu un modernāko pēdējās paaudzes robottehnoloģiju aprīkojumu, gan izveidot arī klīniski metodiskās vadības centru, kas veicina vienotu pieeju rehabilitācijas procesa organizēšanā un dokumentēšanā, lai ilgtermiņā  veiktu rehabilitācijas  novērtējumu un analīzi.

Ukrainas vēstnieka klātbūtne mūsu svinībās šajā sarežģītajā un smagajā laikā ir visaugstākais novērtējums centra iesaistei Ukrainas atbalstam.  Mēs atbalstam Ukrainu, darot to, ko mākam vislabāk - veicot rehabilitāciju un palīdzot ar informāciju kolēģiem Ukrainā.

Gandarījums arī par atzinīgajiem vārdiem par paveikto un arī par sadarbības izveidi starp Veselības Ministriju un Labklājības ministriju. Paldies par atzinību no Latvijas Olimpiskās vienības un Paralimpiskās komitejas. Bez Rīgas Stradiņa universitātes nav iedomājama ne centra vakardiena, ne šodiena, nemaz nerunājot par nākotni. Paldies RSU par brīnišķīgo sadarbību un pleca sajūtu.

Paldies Eiropas un Baltijas kolēģiem par augsto novērtējumu, kas neļauj iegrimt provinciālismā. Paldies Latvijas slimnīcu un klīniku vadītājiem, kas parāda, ka veselības aprūpe nav iedomājama bez rehabilitācijas un savstarpējas sadarbības. Visbeidzot paldies Jūrmalas domei, kuras apsveikums izskanēja konferences beigās, kā punktiņš uz “i”, jo nav viegli izlauzties pie vārda tādā prominenču plejādē!

Galvenokārt paldies kolēģiem, draugiem, domu biedriem un visai aizrautīgajai NRC “Vaivari” KOMANDAI!

Mūsu komandai azotē ir vēl daudz jaunu ideju, jo šis atkal  ir tikai sākums jauniem darbiem?

 

Cieņā un pateicībā par iespēju strādāt Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari”
Valdes priekšsēdētāja Anda Nulle