Pārlekt uz galveno saturu
Informācija baseina apmeklētājiem
Informējam, ka no 08.07. līdz 31.07. NRC Vaivari baseins būs slēgts uz ikgadējo tehnisko profilaksi.
Veselības veicināšanas programmas ar 10% atlaidi rehabilitācijas pakalpojumiem
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Ar sportu uz veselību 2024

Centra "Vaivari" attīstības fonds sadarbībā ar Nacionālo rehabilitācijas centru "Vaivari", Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrību, Bērnu un Jauniešu Para Sporta Apvienību un citiem atbalstītājiem, organizē sporta aktivitāšu dienu “Ar sportu uz veselību 2024”.

4. jūnijs - Pasaules palīgtehnoloģiju diena
Tiek atzīmēta Pasaules palīgtehnoloģiju diena, kuras mērķis ir runāt par palīgtehnoloģiju un tajā skaitā palīgierīču nozīmi
Nacionālā rehabilitācijas centra “Vaivari” pagaidu valdē iecelta Zoja Osipova
Trešdien, 22.maijā, norisinājās valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Nacionālais rehabilitācijas centrs “Vaivari”” (NRC “Vaivari”) dalībnieku sapulce, kuras laikā valdes locekles amatā sākot ar 22.maiju tika iecelta Zoja Osipova.
Seminārs "Reitterapijas pielietojums un terapeitiskais efekts"
Semināra dalībniekiem tiks dota iespēja izmēģināt reitterapiju kā rehabilitācijas intervenci, atrodoties pašam reitterapijas zirga mugurā.
Izveidots tīmekļa resurss vēža pacientiem un viņu tuviniekiem

Izveidots tīmekļa resurss vēža pacientiem un viņu tuviniekiem – “Pacientu akadēmija”, kurā apkopots svarīgākais par un ap vēža diagnozi.

Vaivaros sākusi darboties jaunā rentgena iekārta
Jau no šodienas, 29. aprīļa, NRC “Vaivari” sāks darboties jaunās paaudzes rentgena iekārta, kura nodrošina pilna spektra izmeklējumus ar samazinātu starojumu un lielisku attēlu kvalitāti.
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs
NRC "Vaivari" viesojās Latvijas Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs. Vizītes laikā prezidents tikās ar NRC “Vaivari” darbiniekiem un valdi, kā arī ar karavīriem un medicīnas darbinieku delegāciju no Ukrainas.