Pārlekt uz galveno saturu

Cirkulārā duša

Cirkulāro dušu izmanto pacientiem ar neirozēm un muskuļu spazmām, kā arī vispārējai veselības uzturēšanai. Cirkulārajai dušai ir tonizējoša un spēcinoša iedarbība. Tā stimulē centrālo nervu sistēmu, aktivizē organisma aizsargspējas un paātrina atveseļošanās procesu. Tiek līdzsvarota un normalizēta veģetatīvās nervu sistēmas, sirds un asinsvadu sistēmas, kā arī endokrīnās sistēmas darbība. Procedūra palīdz uzlabot ādas elastību, novērst muskuļu spazmas pēc fiziskas slodzes un pārvarēt ikdienas stresu.

Procedūra notiek īpašā kabīnē, kurā atrodas vertikāli un horizontāli novietotas caurules, no kurām vienlaicīgi uz ķermeni no visām pusē šļācās daudzas sīkas ūdens strūkliņas. Cirkulārās dušas iedarbība ir vispusēja, tā stimulē centrālo nervu sistēmu, aktivizē organisma aizsargspējas un paātrina atveseļošanās procesus. Tiek līdzsvarota un normalizēta veģetatīvās nervu sistēmas, sirds asinsvadu sistēmas un endokrīnās sistēmas darbība.

Procedūra ilgst 7 – 10 minūtes. Ieteicama kā profilaktisks līdzeklis, arī tad, ja ir liekais svars vai hroniska noguruma sindroms. Cirkulāro dušu izmanto, ja ir neirozes un muskuļu spazmas, kā arī vispārējai veselībai veselības uzturēšanai. Skaistumkopšanas nolūkā to rekomendē ādas elasticitātes uzlabošanai, krūšu skaistumam.

Procedūra nav ieteicama, ja ir sirds un asinsvadu slimības, augsts asinsspiediens, onkoloģiskās saslimšanas.