Pārlekt uz galveno saturu
Aprūpes seminārs "Mēs nākam Tev palīgā"
06.10.2023. plkst.12.00 rīko Aprūpes semināru, kuru laipni aicināti apmeklēt centra pacientu tuvinieki un Jūrmalas pilsētas iedzīvotāji, kuri ikdienā ilgstoši rūpējas par savu tuvinieku.
Informācija baseina apmeklētājiem
Informējam, ka no 02.10. līdz 04.10. baseins būs slēgts. Uzturēšanās laiks baseina ģērbtuvēs un dušās nedrīkst pārsniegt 30 minūtes!
Rehabilitācijas un ārstniecības programmas ar 10% atlaidi
Mērķis: rehabilitācija pēc akūtām saslimšanām un traumām darbaspēju atjaunošana, veselības profilakse. Visos piedāvājumos iekļauta: Izmitināšana divvietīgajā numurā (iebraukšana no 9:00 – 11:00, izbraukšana līdz 17:00)
Vispasaules fizioterapijas diena Latvijā – 2023. gada 8. septembrī
Latvijā tiek atzīmēta Vispasaules fizioterapijas diena. VSIA NRC "Vaivari" sveic fizioterapeitus profesijas svētkos.
NRC “Vaivari” būvēs jaunu ambulatoro ēku: pieejamāka vide un jauni rehabilitācijas pakalpojumi
Lai uzlabotu vides pieejamību un uzsāktu jaunus rehabilitācijas pakalpojumus kā triecienviļņu terapiju, fizikālo terapiju, telemedicīnu NRC “Vaivari” būvēs jaunu ambulatoro ēku.
Ar sportu uz veselību 2023
Centra “Vaivari” attīstības fonda un Latvijas Muguras smadzeņu bojājumu biedrības rīkotā sporta aktivitāšu diena “Ar sportu uz veselību 2023”
NRC "Vaivari" organizē aktivitāšu pēcpusdienu personām ar muguras smadzeņu šķērsbojājumu
5. septembrī, atzīmējot Pasaules spinālo pacientu dienu, NRC "Vaivari" organizē aktivitāšu pēcpusdienu personām ar muguras smadzeņu šķērsbojājumu.
Ar sportu uz veselību 2023
Sporta diena notiks šī gada 26. augustā NRC "Vaivari" teritorijā. Pasākums paredzēts personām ar kustību traucējumiem, kuri ikdienā izmanto riteņkrēslu.
Bezmaksas iebraukšana Jūrmalā NRC "Vaivari" pacientiem.
Vasaras periodā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim par iebraukšanu Jūrmalas pilsētā tiek ņemta maksa. No 01.04.2017 iebraukšana tiek kontrolēta ar novērošanas kameru palīdzību.