Pārlekt uz galveno saturu

Informācija baseina apmeklētājiem

Sanitārās dienas baseinā – no 13.02. līdz 15.02. baseins būs SLĒGTS!

NRC "Vaivari" baseins ir atvērts arī brīvdienās un svētku dienās. Baseinu var apmeklēt, pēc iepriekšēja pieraksta pa tālr. 67147298.

Informējam, ka NRC "Vaivari" baseins no 2022. gada 2. decembra atsāk darboties ZAĻAJĀ režīmā arī klientiem un ambulatoriem pacientiem.

Baseina apmeklējums un peldapmācības nodarbības ambulatorajiem pacientiem un klientiem - pieaugušajiem un bērniem no 7 gadu vecuma, var notikt uzrādot sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Sākot ar 10.04.2021 sestdienās un svētdienās, kā arī svētku dienās būs iespējams baseinu apmeklēt ambulatoriem pacientiem un klientiem ar iepriekšēju pierakstu. Baseinu var apmeklēt  bērni no 7. gadu vecuma! Lūgums klientiem ierasties rezervētajos laikos – nekavēt!

Noteikumi baseina apmeklējumam: 

  1. Pirms baseina apmeklēšanas iepriekš jāreģistrējas uz konkrētu baseina apmeklējuma laiku hidroterapijas kompleksā, sazinoties pa tālruni 67147298 (no 8.00 līdz 19.30);
  2. Ienākot hidroterapijas kompleksā, klientiem jalieto sejas maska un jāievēro 2 metru distance;
  3. Virsdrēbes un ielas apavus (ieliekot atsevišķā maisiņā) jānodod garderobē, hidroterapijas kompleksā ienākt tikai maiņas apavos;
  4. Jāņem līdzi sava peldcepure un peldēšanas inventārs;
  5. Kopējais uzturēšanās laiks baseina ģērbtuvēs un dušās nedrīkst pārsniegt 30 minūtes (līdz 15 minūtēm pirms baseina apmeklējuma un līdz 15 minūtēm pēc baseina apmeklējuma);
  6. Hidroterapijas kompleksā nedrīkst ienest pārtikas produktus.

Ierodoties NRC Vaivari pakalpojuma saņemšanai, pacientiem līdzi jābūt sejas maskai, kuru lieto konsultācijas vai nodarbības laikā. Sejas maskas un bahilas iespējams iegādāties 1. stāva veikalā pie ieejas.

Aicinām mūsu pacientus un klientus būt saprotošiem pret  centrā ieviestajiem distancēšanās un citiem COVID-19 pandēmijas ierobežošanas pasākumiem.